درباره ما

امروزه شرکت ها برای رقابت فعال و موثر در بازار جهانی با چالش به روز رسانی استراتژی های مرتبط با صادرات رو به رو هستند. مدیران خلاق و پیشرو با به کارگیری مهارت ها و راهکارهای ارائه شده توسط متخصصان صادرات به توسعه بازار هدف و حضور فعال در بازارهای جهانی رسیده اند.

صادرات و فروش کالا در بازارهای خارجی دارای ظرائف و حساسیت های خاصی است که عدم توجه به آنها از دست دادن سرمایه های انسانی و مالی را در پی دارد. صادرات نیازمند آینده نگری، برنامه ریزی، آشنایی با روش های علمی، تحرک لازم و جلب اعتماد خریداران خارجی است.

بر اساس آمارهای جهانی برخی از کشورهای همسایه در فهرست برترین های صادراتی و واردتی دیده می شوند اما ایران به رغم داشتن پتانسیل بالا برای فعالیت تجاری در سطح گسترده، سهم زیادی در تجارت جهانی ندارد. با توجه به اینکه رتبه ایران در بازارهای مالی و تجاری بین المللی در دوران پسا تحریم بهبود یافته، با افزایش تقاضای خارجی برای صادرات غیر نفتی و کاهش هزینه تجارت خارجی و مبادلات مالی مواجه شده که این فرصت حضور در رقابت جهانی را برای صنعتگران و شرکت های تجاری ایرانی فراهم نموده است.

در این راستا تحلیل روند صادرات هوشمند، بازاریابی بین الملل و اصول مذاکره موفق بر مبنای آموزش دو جانبه تئوری و عملی توسط اساتید برتر این حوزه، گامی جهت شکوفایی نبوغ مدیران ایرانی در عرصه تجارت جهانی می باشد.

آکادمی صادرات ایران با هدف گسترش سهم حضور و ماندگاری شرکت ها و بنگاه های اقتصادی کشور در بازارهای جهانی به آموزش تحت استانداردهای بین المللی در این زمینه خواهد پرداخت.